zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

Oferty nieruchomości
Dysponujemy ofertami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Stargardu, Szczecina i okolic. Mogą się Państwo zapoznać ze zbiorczym zestawieniem wszystkich naszych propozycji. Znajdą tu Państwo m.in. domy, mieszkania, lokale użytkowe i obiekty. Pośredniczymy także w transakcjach kupna/sprzedaży działek i inwestycji budowlanych. W naszej bazie ofert znajdują się między innymi ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkań i lokali użytkowych. Nasi doświadczeni agenci nadzorują każdy etap transakcji, dzięki czemu mają Państwo pewność bezproblemowego przebiegu oraz bezpieczeństwa w trakcie zawierania umowy wynajmu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.

 
sortuj
Kup, 10000 zł. czynszu za teren utwardzony Ogardy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ogardy,

| 9660 m2
nr oferty: 303/FDS/DZS

Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni ogólnej 9660 m2, położoną w Ogardach, gmina Strzelce Krajeńskie, województwo Lubuskie. Gotowa działka z placem utwardzonym o powierzchni ok. 4500 m2. Własność W aktualnym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - teren zapisany jako obszar aktywności gospodarczej, symbol P/U, na których dopuszcza się lokalizację obiektów i urządzeń związanych z realizacją biogazowni i elektrociepłowni na biomasę. Otoczenie nieruchomości: Dojazd dobry drogą utwardzoną z dostępem do drogi publicznej. Teren ogrodzony częściowo płotem betonowym i płotem z siatki metalowej. Teren uzbrojony w się elektryczną i wodociągową, kanalizacja - zbiornik bezodpływowy o poj. 20000 m3. Na sąsiedniej działce: Dobrze wyposażony, zorganizowany obiekt, w którym zamontowano linię technologiczną do produkcji pelletu z biomasy (słoma z domieszką ziół, wykorzystanie głównie jako ściółka dla zwierząt). Wydajność 300 T/miesiąc. Na nieruchomości znajduje się budynek produkcyjny z częścią biurowo-socjalną w zabudowie wolnostojącej. Budynek jest niepodpiwniczony, o symetrycznej linii zabudowy i zróżnicowanych wysokościach poszczególnych brył budynku. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1309,26 m2. Obiekt podlegał częściowej modernizacji, wykonana została nowa część administracyjno-socjalna oraz kotłownia i warsztat. Zmodernizowano część produkcyjno-magazynową dostosowując je do obecnych standardów obowiązujących dla tego typu budynków użytkowych. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, ogrzewanie centralne z wbudowanej kotłowni lokalnej, teletechniczna, odgromowa. Teren utwardzony nadaje się na składowanie, magazynowanie. Nieruchomość posiada dogodne położenie - Strzelce Krajeńskie i DK nr 22 - 12 km, Gorzów Wielkopolski - 38 km. Pozostałe informacje na miejscu. Cena ofertowa nieruchomości 600000 zł netto. Operaty z grudnia 2023r. do wglądu. Działka w dzierżawie z prawem pierwokupu, dochód pasywny dla przyszłego nabywcy - 10000 zł/miesięcznie. Możliwa wszelka współpraca, cena do negocjacji. Fidosz Consulting Krzysztof Fidosz - Wyłączny przedstawiciel sprzedającego Zapraszam do kontaktu +48 605311310 Opis oferty, zawartej na stronie internetowej, sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Działka rekreacyjna z domkiem nad Jeziorem Woświn
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Oświno,

275 000 | 1678 m2
nr oferty: 302/FDS/DZS

Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem letniskowym znajdująca się w kompleksie działek przy ul. Świerkowej w miejscowości Oświno nad jeziorem Woświn. Jezioro ma powierzchnię blisko 809 ha i leży w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego w gminie Chociwel. Domek parterowy o powierzchni 30 m2 położony na zadbanej, ogrodzonej metalową siatką działce (1678 m2), z trawnikiem (siatka ochronna od spodu), sadem, ogrodem warzywnym i licznymi nasadzeniami. Działka ma dostęp do drogi gminnej, odległość prywatnej plaży z pomostem ok. 400 metrów. Miejsce pozwala na wspaniały wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku i smogu wielkich miast (nurkowanie, wędkarstwo, windsurfing, żeglarstwo, wędrówki piesze). Cena 275000 zł. Media: -prąd na działce -woda z własnej studni głębinowej Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana. 33 km Stargard 71 km Szczecin 94 km Kołobrzeg Cena do rozsądnej negocjacji. Krzysztof Fidosz 605311310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Produkcja pelletu ze słomy Ogardy
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ
HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

HALA-MAGAZYN na SPRZEDAŻ

Ogardy,

| 1387 m2
nr oferty: 1/FDS/HS

Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem przemysłowym z zapleczem biurowo - warsztatowym o powierzchni ogólnej 1387 m2, położoną na dwóch działkach o pow. 15671 m2 w Ogardach, gmina Strzelce Krajeńskie, województwo Lubuskie. Gotowa działalność lub jako inwestycja. Na nieruchomości znajduje się obiekt w którym znajduje się hala, biura, część socjalna i warsztat o pow. 1387 m2, dodatkowo plac utwardzony ok. 4500 m2. Własność W aktualnym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - teren zapisany jako obszar aktywności gospodarczej, symbol P/U, na których dopuszcza się lokalizację obiektów i urządzeń związanych z realizacją biogazowni i elektrociepłowni na biomasę. Otoczenie nieruchomości: Dojazd dobry drogą utwardzoną z dostępem do drogi publicznej. Teren ogrodzony częściowo płotem betonowym i płotem z siatki metalowej. Teren uzbrojony w się elektryczną i wodociągową, kanalizacja - zbiornik bezodpływowy o poj. 20000 m3. Stan techniczno - użytkowy: Dobrze wyposażony, zorganizowany obiekt, w którym zamontowano linię technologiczną do produkcji pelletu z biomasy (słoma z domieszką ziół, wykorzystanie głównie jako ściółka dla zwierząt). Wydajność 300 T/miesiąc. Na nieruchomości znajduje się budynek produkcyjny z częścią biurowo-socjalną w zabudowie wolnostojącej. Budynek jest niepodpiwniczony, o symetrycznej linii zabudowy i zróżnicowanych wysokościach poszczególnych brył budynku. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1309,26 m2. Obiekt podlegał częściowej modernizacji, wykonana została nowa część administracyjno-socjalna oraz kotłownia i warsztat. Zmodernizowano część produkcyjno-magazynową dostosowując je do obecnych standardów obowiązujących dla tego typu budynków użytkowych. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, ogrzewanie centralne z wbudowanej kotłowni lokalnej, teletechniczna, odgromowa. Możliwe wykorzystanie jako obiekt produkcyjny, magazynowy, składowy. Teren utwardzony nadaje się na składowanie, magazynowanie. Nieruchomość posiada dogodne położenie - Strzelce Krajeńskie i DK nr 22 - 12 km, Gorzów Wielkopolski - 38 km. Pozostałe informacje na miejscu. Cena ofertowa nieruchomości 2 900 000 zł netto. Operaty z grudnia 2023r. do wglądu. Dodatkowo - Linia technologiczna 900 000 zł netto + 23% VAT. Możliwa wszelka współpraca, ceny do negocjacji. Fidosz Consulting Krzysztof Fidosz - Wyłączny przedstawiciel sprzedającego Zapraszam do kontaktu +48 605311310 Opis oferty, zawartej na stronie internetowej, sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Pierwszy najem. Nowe 2 pokoje 37 m2
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Stargard, Zielone Ogrody

1 700 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 21/FDS/MW

Ofertą wynajmu jest nowe, dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu `Zielone Ogrody` w Stargardzie. Lokal wykończony w II połowie 2023 r. Znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą. Na powierzchnię 37 m2 składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Lokal posiada duży balkon. Mieszkanie wyposażone jest we wszystkie niezbędne sprzęty AGD (pralka, piekarnik, zmywarka, czajnik, ekspres do kawy) oraz umeblowane (poza sypialnią). Do mieszkania przynależy prywatne miejsce parkingowe. Do najbliższego sklepu 400 m Okolica jest bardzo cicha i przyjemna. Czynsz najmu to 1700 zł, plus ok. 466 zł. czynszu administracyjnego, przy zamieszkaniu dwóch osób (w tym opłaty za wodę, wywóz nieczystości, ogrzewanie) oraz dodatkowo opłaty za energię elektryczną (według wskazań licznikowych). Umowa najmu na minimum rok. Najem okazjonalny z Notariuszem lub firmowy (Faktura). Kaucja 3400 zł. W mieszkaniu obowiązuje zakaz palenia. Najemcy bez zwierząt. Mieszkanie dostępne od 14 lutego 2024 r. Krzysztof Fidosz - Wyłączny przedstawiciel wynajmującego. Klucze w biurze Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Dom os. Zalesie gm. Kobylanka
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Bielkowo, Zalesie

712 980 | 133 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 90/FDS/DS

KREDYT - istnieje możliwość pomocy w otrzymaniu kredytu dla tej nieruchomości. OFERTA BEZPOŚREDNIA. Przedmiotem oferty jest jednorodzinny budynek w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 132,50 m2 wraz z przynależną do niego częścią działki o pow. 664 m2. Budynek położony jest w sąsiedztwie domów w Kobylance na Osiedlu Zalesie (obręb Bielkowo). Dojazd zrealizowany drogą powierzchniowo utwardzoną z pełnym uzbrojeniem. UWAGA - domy dostępne od ręki Jedyny w swoim rodzaju (projekt indywidualny), atrakcyjnie położony dom w zabudowie bliźniaczej, wybudowany z materiałów najwyższej jakości (budynek spełniający założenia budynku pasywnego) o bardzo nowoczesnej formie. Dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy. Sąsiedztwo lasu (właścicielem jest Skarb Państwa), bliskość natury, liczne trasy spacerowe i rowerowe, bliskość jeziora Miedwie, jednocześnie dogodny dojazd i bliskość obiektów użyteczności publicznej (sklepy, szkoła i przedszkole, Urząd Gminy, kościół) - to niewątpliwe zalety położenia tej nieruchomości. Struktura budynku: PARTER: - komunikacja -10,60 m2 - kuchnia - 10,00 m2 - salon - 26,50 m2 - pokój - 12,00 m2 - przedsionek - 1,70 m2 - łazienka - 4,50 m2 - spiżarnia/pralnia - 3,10 m2 - garaż - 23,70 m2 PODDASZE: - komunikacja - 4,60 m2 - pokój - 13,20 m2 - pokój - 9,30 m2 - garderoba - 8,80 m2 - łazienka - 4,50 m2 Budynek przekazywany w standardzie SSZ (stan surowy zamknięty) wraz z następującym wykończeniem: - zewnętrzne wykończenie budynku (tynki zewnętrzne, orynnowanie, drzwi zewnętrzne, brama garażowa), - nowoczesna dachówka ceramiczna, - okna trzyszybowe na profilach firmy "DRUTEX" w kolorze antracytowym, z roletami zewnętrznymi w każdym oknie sterownymi elektrycznie, - ogrodzenie terenu, - podstawowe zagospodarowanie działki. Ogrzewanie domu do wyboru: maty grzewcze lub pompa ciepła z fotowoltaiką albo piec gazowy. Do domu podłączona woda i kanalizacja miejska, prąd. Gaz w drodze. Aktualnie budynki są ukończone, jednak mogą Państwo zadecydować o ostatecznej funkcjonalności i wyglądzie wnętrza budynku (opcja bez ścianek działowych). Dodatkowy rabat 10% na zakupy w Leroy Merlin. Cena do rozsądnej negocjacji Zapraszamy do obejrzenia domu w dogodnym dla Państwa terminie. Serdecznie polecamy. Wyłączny przedstawiciel Krzysztof Fidosz 605311310, klucze w biurze Opis oferty, zawartej na stronie internetowej, sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Działka rolna 34234 m2 Kamienny Most
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamienny Most,

| 34234 m2
nr oferty: 299/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka rolna o pow. 34234 m2 położona w pobliżu jeziora Kamienny Most 4 km od Chociwla, powiat stargardzki. Kamienny Most wieś w zachodniej Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Chociwel, na Pojezierzu Ińskim, na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego, położona 3,5 km na południowy wschód od Chociwla (siedziby gminy) i 26 km na północny wschód od Stargardu (siedziby powiatu). W skład nieruchomości wchodzą: - grunty rolne 30802 (Klasa IVa i IVb) - grunty zadrzewione i zakrzewione 3432 m2 (Klasa VI) Nieruchomość przyległa do drogi utwardzonej, z przebiegiem rowerowego Szlaku Błękitnego pojezierza ińskiego. Idealne miejsce na produkcję rolną, stadninę, wiejską posiadłość itp. Działka może być w przyszłości przekształcona na siedliskową, budowlaną. Polecam i zapraszam do kontaktu: Krzysztof Fidosz +4860531310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2016 r. poz. 922/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 964 m2 os. Zalesie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kobylanka, os Zalesie

337 400 | 964 m2
nr oferty: 291/FDS/OGS

Fidosz Consulting oferuje do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 964 m2, położoną w obrębie Kobylanka, gminy Kobylanka. Działka zlokalizowana w obrębie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych oraz nowo budowanych domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową. W miejscowości znajduje się Urząd Gminy, ośrodek zdrowia, apteka, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, kościół, w okolicy restauracje, na osiedlu prywatne przedszkole. Piękna, spokojna okolica w pobliżu lasu i jeziora Miedwie (3 km). Niedaleko Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie z plażą. Dobra komunikacja z Morzyczynem (3 km), Stargardem (12 km), Szczecinem (25 km), Gryfinem (34 km). Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową i usługi nieuciążliwe. Podstawowe zasady zagospodarowania: a) forma zabudowy - zabudowa wolno stojąca, do 1,5 kondygnacji, do 7 m wysokości do kalenicy b) geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy, 35o do 45o c) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 50% powierzchni działki Dostępne media: - gaz w drodze; - woda - z sieci miejskiej, - kanalizacja - sieć miejska, - prąd - skrzynka przy działce; Polecam zakup zarówno pod szybką zabudowę oraz jako inwestycję. Zapraszam do kontaktu, Krzysztof Fidosz 605311310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.

Dom do zamieszkania lub agroturystykę
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ciemnik, Gronówko

675 000 | 250 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 89/FDS/ODS

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Gronówko - kolonii położonej w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Ińsko, przy drodze wojewódzkiej nr 151, położona 5,5 km na południowy wschód Ińska i 37 km na północny wschód od Stargardu. W najbliższej okolicy znajdują się miejscowości: Ciemnik, Czertyń, Studnica, Ińsko, Storkowo. Teren malowniczy z licznymi jeziorami w bliskim sąsiedztwie oraz przepływającą rzeka Iną. Bardzo dobra lokalizacja jak i powierzchnia działki pozwala na otwarcie własnego biznesu bądź agroturystki. Budynek wybudowany w ciekawym stylu, na 3 kondygnacjach z 12 izbami, do wykończenia pozostało kilka pomieszczeń. Działka to 2997 m2. Całkowita powierzchnia budynku mieszkalnego wynosi 250 m2 (podatek), w tym: - powierzchnia mieszkalna - 196 m2 - powierzchnia mieszkalna pon. 2,20 m2 - 25 m2 - powierzchnia poniżej 2,20 m - 29 m2. Na terenie posiadłości znajduje się również budynek gospodarczy. Nieruchomość wyposażona we wszelkie media takie jak: - prąd, - woda, - zbiornik bezodpływowy na ścieki. - ogrzewanie gazowe, piec ze zbiornikiem. Do posesji prowadzi asfaltowa droga. Do nieruchomości przylega bardzo atrakcyjny teren o powierzchni 62959 m2 (6,2959 ha - RV, RVI I ŁIII), z oczkiem wodnym - do sprzedaży za dodatkową opłatą. Zapraszamy na prezentacje po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Cena do negocjacji. Na chwilę obecną, przedmiotowa nieruchomość nie posiada "Świadectwa charakterystyki energetycznej", jednakże Sprzedający zobowiązuje się do sporządzenia (uzyskania) i przekazania niniejszego dokumentu najpóźniej do dnia jej zbycia (sprzedaży). Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.