O nas

W zakresie obsługi nieruchomości oraz inwestycji:  

oferujemy profesjonalne doradztwo przy zakupie/sprzedaży/wynajmie nieruchomości. 

Ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe właściciela w obrocie nieruchomościami, gwarantuje profesjonalną, kompleksową obsługę, a znajomość procedur zakupu i sprzedaży gruntów rolnych jest dodatkowym atutem. 

Pomożemy Państwu zgromadzić niezbędną dokumentację i zadbamy o bezpieczny przebieg transakcji. Każdemu Klientowi i każdej nieruchomości – niezależnie czy jest to dom, mieszkanie bądź działka budowlana – poświęcamy pełną uwagę. Dzięki tak szczególnemu podejściu, nasze biuro cieszy się Państwa uznaniem i umacnia swoją pozycję na rynku. 

Krzysztof Fidosz

W zakresie usług konsultingowych - obsługa łańcucha dostaw: 

oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi łańcucha dostaw oraz projektów logistycznych dla firm produkcyjnych jak i usługowych. 

Ponad 20 letnie doświadczenie, kompetencje oraz pasja konsultanta poparte wieloletnią pracą w obszarze logistyki i zakupów z wykorzystaniem narzędzi lean management w dużych firmach produkcyjnych (głównie skandynawskich) w branżach:  

  • produkcji art. gospodarstwa domowego,  

  • produkcji elementów grzejnych,  

  • produkcji wyrobów medycznych,  

  • produkcji szaf sterujących dla odnawialnych źródeł energii, 

  • produkcji osprzętu kolejowego  

  • obsługi zakupowo-logistycznej w realizacji inwestycji budowlanych w zakresie montażu trakcyjnej sieci kolejowej,  

gwarantuje skuteczne wskazanie kierunków dla optymalizacji w całym obszarze logistyki i zakupów oraz wdrożenie nowych kierunków rozwoju dla wzrostu organizacji. 

Pomożemy Państwu w optymalizacji łańcucha dostaw, optymalizacji kosztów zakupu i dystrybucji, co w efekcie końcowym na pewno przełoży się na efektywność sprzedaży towarów i usług. 

Małgorzata Jaremek-Fidosz