zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

Oferty nieruchomości
Dysponujemy ofertami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Stargardu, Szczecina i okolic. Mogą się Państwo zapoznać ze zbiorczym zestawieniem wszystkich naszych propozycji. Znajdą tu Państwo m.in. domy, mieszkania, lokale użytkowe i obiekty. Pośredniczymy także w transakcjach kupna/sprzedaży działek i inwestycji budowlanych. W naszej bazie ofert znajdują się między innymi ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkań i lokali użytkowych. Nasi doświadczeni agenci nadzorują każdy etap transakcji, dzięki czemu mają Państwo pewność bezproblemowego przebiegu oraz bezpieczeństwa w trakcie zawierania umowy wynajmu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.

 
sortuj
Mieszkanie na sprzedaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard,

320 000 | 52 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 134/FDS/OMS

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem, usytuowane na parterze dwu piętrowego budynku, zlokalizowane w Stargardzie. Mieszkanie z pięknie zagospodarowanym ogródkiem o powierzchni około 200 m2, garażem blaszanym z miejscem postojowym, wiatą na grilla, zaadaptowanym strychem. Przynależność dwóch piwnic. Nieruchomość nie wymaga dużych nakładów finansowych, kuchnia po generalnym remoncie, wymiana okien i parapetów, wymiana instalacji elektrycznej, ściany gładzone i malowane. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 52 m2, na którą składają się dwa pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka z WC oraz przestronny korytarz. W mieszkaniu pozostaje: zabudowa kuchenna na wymiar z pełnym wyposażeniem AGD oraz meble pokojowe. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. . W bliskiej odległości znajdują się przystanki autobusowe, które zapewniają sprawną komunikację z pozostałą częścią miasta, przedszkole, szkoła oraz sklepy. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację nieruchomości!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Nieruchomość budowlana Żarowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żarowo,

943 280 | 11791 m2
nr oferty: 241/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość budowlana o powierzchni 11791 m2, składająca się z 3 działek położona w Żarowie, gmina Stargard. Atrakcyjna okolica, rozwijająca się miejscowość, dojazd od ul. Podmiejskiej w Stargardzie. Dla nieruchomości wydano w 2020 i 2021r. warunki zabudowy pod budowę 7 budynków: a) budynki jednokondygnacyjne wolnostojące, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 30o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi c) wysokość budynku nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10-18 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,13 Zjazd na działkę z drogi utwardzonej gminnej lub po wybudowaniu zjazdu z drogi powiatowej Stargard - Żarowo. Media wg warunków: woda z ujęć własnych, odprowadzenie ścieków - zbiorniki bezodpływowe lub przydomowe oczyszczalnie ścieków. Bardzo dobra lokalizacja! Dogodny dojazd do centrum Stargardu. W w pobliżu ścieżka rowerowa Stargard - Żarowo, przystanek MPK. W niedalekiej odległości szkoły podstawowe, przedszkole, boisko oraz dworzec kolejowy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka nad jeziorem Dubie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Drawno,

149 000 | 1304 m2
nr oferty: 237/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1304 m2, położona w miejscowości Drawno, w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim. Działka w drugiej linii od jeziora Dubie. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego - Uchwała nr IX/53/2003, symbol MNJ teren zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej: a) dopuszczalny maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 50% b) dopuszczalna maksymalna wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji naziemnych, lecz nie więcej niż 9,5 m.n.p.t. c) dach symetryczny o kącie nachylenia połaci głównej 30-45 stopni z preferencją dachu mansardowego. W drodze znajdują się media takie jak woda, prąd, przygotowania do kanalizacji miejskiej. Dojazd drogą utwardzoną - ul. Wczasowa. Do jeziora 50 mb w prostej linii. Teren zadbany, równy, nasłoneczniony przez cały dzień, ogrodzony z trzech stron siatką. Przyroda, krajobrazy, wiele cennych zabytków oraz ciekawa historia stanowią duży potencjał turystyczno-rekreacyjny. Gmina Drawno należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie, a zarazem czystych ekologicznie regionów województwa zachodniopomorskiego. Bogata rzeźba terenu, malownicze jeziora i rzeki, duże kompleksy pięknych i ciekawych przyrodniczo lasów - to główne walory naturalne naszej gminy. Bez wątpienia dużą atrakcję dla miłośników przyrody stanowi Drawieński Park Narodowy, w którym znajdują się unikalne okazy fauny i flory niespotykanej na terenie Polski, a nawet Europy. Jego powierzchnia wynosi prawie 11,5 tys. ha ze spławną na odcinku 58 km rzeką Drawą. Dojazd ze Szczecina 100 km około 80 minut. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka rekreacyjna Marianowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Marianowo,

115 000 | 1292 m2
nr oferty: 235/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka rekreacyjna o powierzchni 1292 m2 (długość: 48 m, szerokość: 27 m), położona w Marianowie, gmina Marianowo. Atrakcyjna okolica, 400 m od czystego Jeziora, brak zabudowy na sąsiednich działkach. Dojazd drogą gruntową ok. 300 m od drogi asfaltowej gminnej. Media: stacja transformatorowa ok 80 mb, wodociąg w pobliżu. Działka jest objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa rekreacyjna (całoroczna) z dopuszczeniem mieszkania dla właściciela, 2) zasady zagospodarowania terenu: a) zabudowa wolnostojąca, b) wysokość zabudowy dla obiektu mieszkalnego do 9,5 m, do 2 kondygnacji użytkowych (druga kondygnacja w dachu), b) dopuszcza się wolnostojący obiekt garażowy i gospodarczy, c) wysokość zabudowy dla obiektów gospodarczych niemieszkalnych do 7 m - maksymalnie 1 kondygnacja z dachem stromym; dachy strome, d) dachy strome o nachyleniu połaci dachowej od 30 do 45, e) powierzchnia zabudowy maksymalnie do 30% powierzchni działki budowlanej, Dogodny dojazd do Stargardu i Szczecina. W niedalekiej odległości szkoła podstawowa, przedszkole, Urząd Gminy, przychodnia, sklepy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka 1500 m2 w Żarowie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żarowo,

129 000 | 1500 m2
nr oferty: 234/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w Żarowie, gmina Stargard. Atrakcyjna okolica, rozwijająca się miejscowość, dojazd od ul. Reymonta w Stargardzie. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej. Media: skrzynka przy działce, przyłącze wodociągowe w drodze, kanalizacja - zbiornik bezodpływowy. Działka posiada wydane w 2019 r. warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą: a) budynek jednokondygnacyjny wolnostojący, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 30o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi dz. nr 292, c) wysokość budynku nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10-15 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,15 Bardzo dobra lokalizacja! Dogodny dojazd do centrum Stargardu. W niedalekiej odległości szkoła podstawowa, przedszkole, boisko, przystanki MPK oraz dworzec kolejowy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Budynek pod usługi w Choszcznie
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Choszczno,

320 000 | 340 m2
nr oferty: 6/FDS/OOS

Nieruchomość położona w Choszcznie, przy ul. Wolności, składająca się z działki gruntu o powierzchni 282 m2, zabudowana budynkiem dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym, z nieużytkowym poddaszem, wybudowanym w technologii tradycyjnej. Nieruchomość zlokalizowana w centralnej części Choszczna . Dostępność komunikacyjna bardzo dobra. W najbliższym sąsiedztwie dworzec PKP, markety Aldi , Lidl i Media Expert. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna z usługami na poziomie parterów budynków. Przeznaczenie w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego: Działki 445/2, 445/17 znajdują się poza obszarem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, przeznaczenie określa się na podstawie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Choszczno, w którym dla przedmiotowych działek uwarunkowania stanowią: tereny produkcyjne, natomiast główne kierunki rozwoju określone są jako tereny usług. Opis techniczny terenu i budynków Nieruchomość składa się z działki gruntu nr 445/2 i 445/17 o powierzchni 282 m2. Teren nieruchomości nie jest ogrodzony. Do budynku dojazd drogą główną asfaltową, z miejscami postojowymi. Uzbrojenie terenu to: sieć elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna oraz telefoniczna. Budynek w przeszłości był przychodnią medycyny rodzinnej - murowany z cegły ceramicznej, całkowicie podpiwniczony, piętrowy, ze stropami. Więźba dachowa drewniana czterospadowa, pokryta dachówką. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne chropowate. W części komunikacyjnej budynku płytki PCV. W piwnicach posadzka cementowa, w całym budynku okna drewniane dwuskrzydłowe, schody w budynku drewniane pokryte gumową okleiną. Budynek do przebudowy lub remontu. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.