zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

Oferty nieruchomości
Dysponujemy ofertami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Stargardu, Szczecina i okolic. Mogą się Państwo zapoznać ze zbiorczym zestawieniem wszystkich naszych propozycji. Znajdą tu Państwo m.in. domy, mieszkania, lokale użytkowe i obiekty. Pośredniczymy także w transakcjach kupna/sprzedaży działek i inwestycji budowlanych. W naszej bazie ofert znajdują się między innymi ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkań i lokali użytkowych. Nasi doświadczeni agenci nadzorują każdy etap transakcji, dzięki czemu mają Państwo pewność bezproblemowego przebiegu oraz bezpieczeństwa w trakcie zawierania umowy wynajmu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.

 
sortuj
Mieszkanie na wynajem 237 m2
MIESZKANIE na WYNAJEM
MIESZKANIE na WYNAJEM

MIESZKANIE na WYNAJEM

Stargard,

7 000 | 237 m2
nr oferty: 15/FDS/OMW

Fidosz Consulting przedstawia ofertę wynajmu powierzchni łącznie 237,00 m2 i 3 kondygnacje rozdzielone klatką schodową, każdy może mieć samodzielność lokalową (ma swoją łazienkę i można urządzić kuchnię w razie potrzeby - są przyłącza). Powierzchnie na kolejnych kondygnacjach: Parter: 45 m2: 2 pokoje + łazienka + ewentualnie kuchnię można łatwo urządzić (gdyby adaptować na mieszkanie) Koszty wynajmu 1500 zł plus opłaty (dla firmy dodatkowo VAT). Kaucja 1500 zł I piętro: 135 m2 (jest spora przestrzeń np. na biuro typu open-space, kominek), łącznie 3 pokoje (licząc z tym roboczym od rybek) + duży salon + 2 łazienki + garderoba Koszty wynajmu 3500 zł plus opłaty (dla firmy dodatkowo VAT). Kaucja 3500 zł II piętro: 57 m2 powierzchni mieszkalnej (kawalerka) lub biurowej (+kominek i cała przeszklona + taras: 85 m2 - bardzo przestronny i piękny widok) Koszty wynajmu 2000 zł plus opłaty (dla firmy dodatkowo VAT). Kaucja 2000 zł Wysokość pomieszczeń to 2,5 m. Pomieszczenia idealne na siedzibę firmy, biura, pracownię. Standard wykończenia jest bardzo dobry, a wręcz luksusowy: wykończenia szczegółów w łazienkach, marmury w łazienkach, kominkach, parapetach, blacie kuchennym, parkiet drewniany, drzwi wszystkie drewniane. Ciche, kameralne otoczenie (ogród, zajazd ok. 1500 m2 łącznie na 3 mieszkania), ładna klatka schodowa (drewno - schody, drzwi). Wymaga jedynie odświeżenia po poprzednich lokatorach. Przy budynku miejsca parkingowe. Zapraszam do kontaktu 605311310, klucze w biurze

Mieszkania deweloperskie 10G/12, oddanie 2022r.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Parkowe

391 755 | 60 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 149/FDS/OMS

Kupujący nie płaci prowizji. Fidosz Consulting przedstawia ofertę "Osiedle Parkowe" - to nowy kompleks mieszkaniowy położony w zacisznej części miasta przy ul. Gdyńskiej. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego na III piętrze o pow. 60,27 m2: - przedpokój 9,63 m2 - łazienka 4,40 m2 - pokój 11,75 m2 - pokój dzienny aneksem kuchennym 22,22 m2 - pokój 12,27 m2 Balkon 5,11 m2 Komórka lokatorska na parterze 3,16 m2 W ofercie także możliwość zakupu mieszkań dwupokojowych oraz trzypokojowych w stanie deweloperskim o metrażach, od 40m2 do 60 m2. Na parterze mieszkania z ogródkami. W nowoczesnych budynkach znajdziemy windy, starannie zaprojektowane mieszkania z balkonami o pow. ok. 5m2, pomieszczenia gospodarcze i ogródki przydomowe na parterze o pow. 40 m2. Instalacja światłowodowa FTTH rozprowadzona w każdym mieszkaniu. Przekazanie mieszkania w stanie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dla mieszkańców przewidziano dużą ilość miejsc postojowych, nowo projektowane nasadzenia, i tereny zielone, a dla najmłodszych plac zabaw. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanku autobusowego, przedszkola, szkoły i sklepów. Cicha i spokojna okolica, duża przestrzeń, a zarazem bliskość centrum miasta tworzą idealne miejsce do zamieszkania. Inwestycja jest realizowana przez stargardzkiego inwestora z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym - firmę EKO-III. Planowany termin oddania: - grudzień 2022 rok. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTAMI NIERUCHOMOŚCI. https://www.fidosznieruchomosci.media-rent.eu/ Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Mieszkania deweloperskie 10G/5, oddanie 2022r.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Parkowe

393 770 | 61 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 146/FDS/OMS

Kupujący nie płaci prowizji. Fidosz Consulting przedstawia ofertę "Osiedle Parkowe" - to nowy kompleks mieszkaniowy położony w zacisznej części miasta przy ul. Gdyńskiej. Oferta dotyczy mieszkania trzypokojowego na I piętrze o pow. 60,58 m2: - przedpokój 9,63 m2 - pokój 12,27 m2 - pokój dzienny aneksem kuchennym 22,47 m2 - pokój 11,81 m2 - łazienka 4,40 m2 Balkon 5,11 m2 Komórka lokatorska na parterze 3,39 m2 W ofercie także możliwość zakupu mieszkań dwupokojowych oraz trzypokojowych w stanie deweloperskim o metrażach, od 40m2 do 60 m2. Na parterze mieszkania z ogródkami. W nowoczesnych budynkach znajdziemy windy, starannie zaprojektowane mieszkania z balkonami o pow. ok. 5m2, pomieszczenia gospodarcze i ogródki przydomowe na parterze o pow. 40 m2. Instalacja światłowodowa FTTH rozprowadzona w każdym mieszkaniu. Przekazanie mieszkania w stanie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dla mieszkańców przewidziano dużą ilość miejsc postojowych, nowo projektowane nasadzenia, i tereny zielone, a dla najmłodszych plac zabaw. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanku autobusowego, przedszkola, szkoły i sklepów. Cicha i spokojna okolica, duża przestrzeń, a zarazem bliskość centrum miasta tworzą idealne miejsce do zamieszkania. Inwestycja jest realizowana przez stargardzkiego inwestora z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym - firmę EKO-III. Planowany termin oddania: - grudzień 2022 rok. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTAMI NIERUCHOMOŚCI. https://www.fidosznieruchomosci.media-rent.eu/ Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!