zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

Oferty nieruchomości
Dysponujemy ofertami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Stargardu, Szczecina i okolic. Mogą się Państwo zapoznać ze zbiorczym zestawieniem wszystkich naszych propozycji. Znajdą tu Państwo m.in. domy, mieszkania, lokale użytkowe i obiekty. Pośredniczymy także w transakcjach kupna/sprzedaży działek i inwestycji budowlanych. W naszej bazie ofert znajdują się między innymi ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkań i lokali użytkowych. Nasi doświadczeni agenci nadzorują każdy etap transakcji, dzięki czemu mają Państwo pewność bezproblemowego przebiegu oraz bezpieczeństwa w trakcie zawierania umowy wynajmu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.

 
sortuj
Nieruchomość nad jeziorem Ińsko 3,3 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miałka,

503 000 | 33491 m2
nr oferty: 229/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 33491 m2, położona w pobliżu miejscowości Ińsko, gmina Ińsko, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. W skład nieruchomości wchodzi 9 działek o pow. od 3205 m2 do 3391 m2 oraz 1 działka stanowiąca drogę dojazdową. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości z drogi asfaltowej powiatowej Chociwel-Ińsko. Dojazd do jeziora drogą gruntową. Media: skrzynka elektryczna przy działce. Cena do negocjacji. Jezioro Ińsko, położone jest na Pojezierzu Ińskim. Wody jeziora są I klasy czystości, powierzchnia 596 ha (w tym 3 wyspy o łącznej powierzchni 22,3 ha, największa z nich, będąca rezerwatem przyrody Wyspa Sołtyski, zajmuje około 20 ha, złożone z kilku rynien jeziornych; linia brzegowa dobrze rozwinięta (32 km); brzegi przeważnie wysokie, miejscami urwiste utworzone przez wzgórza morenowe o wysokości względnej do 30 m, północne zalesione; rzeźba dna jest bardzo urozmaicona. Przez Ińsko przepływa rzeka Ina łącząc je z jeziorem Stubnica; na południowo-wschodnim brzegu leży miasto Ińsko; jezioro wchodzi w skład Ińskiego Parku Krajobrazowego; na północno-wschodnim brzegu Ińska znajduje się rezerwat leśny Kamienna Buczyna. Występuje tu rzadki w Polsce skorupiak będący reliktem epoki lodowcowej. Ińsko ma 2 duże zatoki posiadające własne nazwy: Zatoka Miałka i Ścienne. Jezioro znajduje się w obszarze specjalnej ochrony ptaków Ostoja Ińska programu Natura 2000. Jezioro Ińsko jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w województwie zachodniopomorskim, ze względu na łatwy dostęp, dobrą widoczność pod wodą, bogatą faunę i florę, a także zaplecze techniczne w miejscowych centrach nurkowania (Prodivers i Dive Devil). Dodatkowymi atrakcjami są: zatopiony samochód Trabant, Pontiac, choinka, łabędź z panki, anakonda z tworzywa (GKP Raffer), znaki drogowe, radiostacja wojskowa, garaż blaszany oraz biurko z pełnym sprzętem komputerowym. Dojazd do Stargardu 40 minut, do Szczecina 64 minuty. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Nieruchomość nad jeziorem Ińsko 4 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miałka,

604 000 | 40245 m2
nr oferty: 228/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 40245 m2, położona w pobliżu miejscowości Ińsko, gmina Ińsko, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. W skład nieruchomości wchodzi 11 działek o pow. od 3158 m2 do 3354 m2 oraz 1 działka stanowiąca drogę dojazdową. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości z drogi asfaltowej powiatowej Chociwel-Ińsko. Dojazd do jeziora drogą gruntową. Media: skrzynka elektryczna przy działce. Cena do negocjacji. Jezioro Ińsko, położone jest na Pojezierzu Ińskim. Wody jeziora są I klasy czystości, powierzchnia 596 ha (w tym 3 wyspy o łącznej powierzchni 22,3 ha, największa z nich, będąca rezerwatem przyrody Wyspa Sołtyski, zajmuje około 20 ha, złożone z kilku rynien jeziornych; linia brzegowa dobrze rozwinięta (32 km); brzegi przeważnie wysokie, miejscami urwiste utworzone przez wzgórza morenowe o wysokości względnej do 30 m, północne zalesione; rzeźba dna jest bardzo urozmaicona. Przez Ińsko przepływa rzeka Ina łącząc je z jeziorem Stubnica; na południowo-wschodnim brzegu leży miasto Ińsko; jezioro wchodzi w skład Ińskiego Parku Krajobrazowego; na północno-wschodnim brzegu Ińska znajduje się rezerwat leśny Kamienna Buczyna. Występuje tu rzadki w Polsce skorupiak będący reliktem epoki lodowcowej. Ińsko ma 2 duże zatoki posiadające własne nazwy: Zatoka Miałka i Ścienne. Jezioro znajduje się w obszarze specjalnej ochrony ptaków Ostoja Ińska programu Natura 2000. Jezioro Ińsko jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w województwie zachodniopomorskim, ze względu na łatwy dostęp, dobrą widoczność pod wodą, bogatą faunę i florę, a także zaplecze techniczne w miejscowych centrach nurkowania (Prodivers i Dive Devil). Dodatkowymi atrakcjami są: zatopiony samochód Trabant, Pontiac, choinka, łabędź z panki, anakonda z tworzywa (GKP Raffer), znaki drogowe, radiostacja wojskowa, garaż blaszany oraz biurko z pełnym sprzętem komputerowym. Dojazd do Stargardu 40 minut, do Szczecina 64 minuty. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Nieruchomość nad jeziorem Ińsko 7 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miałka,

1 107 000 | 73736 m2
nr oferty: 227/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 73736 m2, położona w pobliżu miejscowości Ińsko, gmina Ińsko, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. W skład nieruchomości wchodzi 20 działek o pow. od 3158 m2 do 3391 m2 oraz 2 działki stanowiące drogi dojazdowe. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości z drogi asfaltowej powiatowej Chociwel-Ińsko. Dojazd do jeziora drogą gruntową. Media: skrzynka elektryczna przy działce. Cena do negocjacji. Jezioro Ińsko, położone jest na Pojezierzu Ińskim. Wody jeziora są I klasy czystości, powierzchnia 596 ha (w tym 3 wyspy o łącznej powierzchni 22,3 ha, największa z nich, będąca rezerwatem przyrody Wyspa Sołtyski, zajmuje około 20 ha, złożone z kilku rynien jeziornych; linia brzegowa dobrze rozwinięta (32 km); brzegi przeważnie wysokie, miejscami urwiste utworzone przez wzgórza morenowe o wysokości względnej do 30 m, północne zalesione; rzeźba dna jest bardzo urozmaicona. Przez Ińsko przepływa rzeka Ina łącząc je z jeziorem Stubnica; na południowo-wschodnim brzegu leży miasto Ińsko; jezioro wchodzi w skład Ińskiego Parku Krajobrazowego; na północno-wschodnim brzegu Ińska znajduje się rezerwat leśny Kamienna Buczyna. Występuje tu rzadki w Polsce skorupiak będący reliktem epoki lodowcowej. Ińsko ma 2 duże zatoki posiadające własne nazwy: Zatoka Miałka i Ścienne. Jezioro znajduje się w obszarze specjalnej ochrony ptaków Ostoja Ińska programu Natura 2000. Jezioro Ińsko jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w województwie zachodniopomorskim, ze względu na łatwy dostęp, dobrą widoczność pod wodą, bogatą faunę i florę, a także zaplecze techniczne w miejscowych centrach nurkowania (Prodivers i Dive Devil). Dodatkowymi atrakcjami są: zatopiony samochód Trabant, Pontiac, choinka, łabędź z panki, anakonda z tworzywa (GKP Raffer), znaki drogowe, radiostacja wojskowa, garaż blaszany oraz biurko z pełnym sprzętem komputerowym. Dojazd do Stargardu 40 minut, do Szczecina 64 minuty. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Mieszkanie w stanie developerskim
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Węgorzyno,

157 000 | 49 m2
nr oferty: 126/FDS/OMS

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie o pow. ogólnej 49 m2 i użytkowej 36 m2, położone na 2 piętrze niskiego budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Węgorzynie. Mieszkanie składa się z : - przestronnego pokoju, - kuchni z oknem, - łazienki z wc, - korytarza Budynek z 2012r., mieszkanie w stanie developerskim do własnej aranżacji, możliwa zmiana funkcji pomieszczeń, okna drewniane. Ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca gazowego 2 obiegowego. Miesięczny czynsz administracyjny wynosi 70 zł. miesięcznie plus zużycie wody i ścieki, wywóz śmieci, gaz. Do mieszkania przynależy piwnica 8 m2, miejsce parkingowe na terenie przynależnym do budynku. Doskonała lokalizacja. W pobliżu jezioro Zbiornik Połchowski, Urząd Gminy, Bank, apteka, sklepy, place zabaw, szkoła, przedszkole. Szybki i dogodny wyjazd w kierunku Stargardu i Drawska Pomorskiego. Mieszkanie wolne, dostępne od zaraz!! SERDECZNIE ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Działka siedliskowa w Lubczynie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

LUBCZYNA,

755 000 | 20963 m2
nr oferty: 225/FDS/OGS

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 23200 m2, położona przy ul. Sosnowej w miejscowości Lubczyna, gmina Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie. Rodzaje użytków R VI, Ł IV, LzIV. Nieruchomość położona przy dużym kompleksie leśnym, otoczona polami uprawnymi. Teren płaski, całość w kształcie prostokąta, dojazd drogą utwardzoną od drogi asfaltowej. W pobliżu działeki przebiega linia napowietrzna 15kV. Nieruchomość możliwa do wykorzystania pod zabudowę lub pod budowę farmy fotowoltaicznej. W pobliżu działki w odległości ok. 250 m znajdują się zabudowania mieszkalne i gospodarcze. Do plaży ok. 2800 m. Lubczyna rozwija się przede wszystkim jako wieś turystyczna. Nad jeziorem Dąbie znajduje się szeroka, piaszczysta plaża, ulubione miejsce letniego wypoczynku mieszkańców Szczecina i okolic. Obok znajduje się port jachtowy i przystań oraz ośrodki wypoczynkowe. Ładne otoczenie, cisza, spokój, bliskość lasu, jeziora jest atrakcją tej nieruchomości gruntowej. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka na sprzedaż Grzędzice
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Grzędzice,

120 000 | 1367 m2
nr oferty: 223/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1367 m2, położona w miejscowości Grzędzice, gmina Stargard. Atrakcyjna okolica, rozwijająca się miejscowość z nową infrastrukturą komunikacyjną. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości z drogi asfaltowej gminnej i drogi wewnętrznej utwardzonej. Media: skrzynka elektryczna przy działce, przyłącze wodociągowe w drodze, kanalizacja - zbiornik bezodpływowy lub oczyszczalnia przydomowa. Działka posiada wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą: a) budynek jednokondygnacyjny wolnostojący, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 35o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi wewnętrznej, c) wysokość budynku nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,17 Bardzo dobra lokalizacja! Dogodny dojazd do centrum Stargardu oraz obwodnicy w kierunku Szczecina. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, boisko, przystanki MPK do Stargardu oraz dworzec kolejowy. Na działce słup linii 15kV przy granicy z działką sąsiednią. Opinia geotechniczna badania gruntu do wglądu w biurze. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Hala na wynajem Stargard Lotnisko
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Stargard, Lotnisko

26 400 | 1200 m2
nr oferty: 2/FDS/OHW

Nowa Hala magazynowa z zapleczem socjalno - biurowym obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 3750 m2 możliwość podziału na mniejsze powierzchnie - od 50 m2; 6 części po 620 m2. pełna infrastruktura niezbędna dla funkcjonowania obiektu atrakcyjna lokalizacja: Park Przemysłowy Nowoczesnych Technologii przy DK 10 bezkolizyjny dojazd plac manewrowy + parking dla samochodów ciężarowych Specyfikacja: - wysokość: od 3,80 m do 6,70 m - szerokość: 55,01 m - długość: 67,52 m - powierzchnia posesji utwardzona kostką brukową - ok 6000 m2 - trzy bramy wjazdowe na poziomie "0" od frontu i 3 bramy z tył budynku - obiekt monitorowany - dostępność 24/7 - media: woda, prąd, gaz, ogrzewanie. - posadzka betonowa - wytrzymałość 5 t / m2 - powłoka niepyląca - możliwość zamontowania systemu wentylacji - 80 m2 powierzchni biurowej - monitoring 24/7 - łącze internetowe wysokiej prędkości - 3 niezależne / automatyczne bramy wjazdowe na teren Cena wynajmu 22 zł/m2 miesięcznie. Możliwa obsługa logistyczna z ceną dostosowaną do klienta. Szczegóły do uzgodnienia. Zapraszam do kontaktu 605311310 Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do najmu - zabezpieczamy Twoją transakcję najmu, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Mieszkanie 74 m2, miejsce garażowe w cenie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard,

440 000 | 74 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 115/FDS/OMS

KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI ! Na sprzedaż nowe mieszkania usytuowane w budynku przy ul. Kasztelanskiej 2 w Centrum - Stary Rynek w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 74,48 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki z wc, garderoby, przedpokoju. Mieszkanie znajduje się na parterze niskiego apartamentowca. W cenie mieszkania miejsce postojowe w garazu podziemnym oraz komórka lokatorska o pow. 4,5m2. Okna od budynku murów obronnych i Multimedii. Przekazanie mieszkania w podwyższonym standardzie deweloperskim, jedynie do wykończenia - mieszkanie wolne od zaraz, budynek wybudowany, wspólnota mieszkaniowa założona. W budynku nowoczesna winda. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej PEC, instalacja multimedialna. W budynku nowoczesna winda. Bliskosc centrum handlowego "Starowka", Hotelu "Grodzki", przedszkoli, Szkoły Podstawowej nr 5 oraz licznych sklepow spozywczych. W bezpośrednim sąsiedztwie park, ścieżki rowerowe, sklepy, galeria handlowa. Zapraszam do kontaktu 605311310. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka na sprzedaż, Kicko Letnisko
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kicko,

225 000 | 5840 m2
nr oferty: 216/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjna działka komercyjna o powierzchni 5840 m2, w miejscowości Kicko Letnisko. Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, działka komercyjna z możliwością podziału i budowy domów całorocznych. Możliwość zabudowy jednorodzinnej i jednocześnie rekreacyjnej. Jest to także idealne miejsce na motel, zajazd lub salę weselną. Dodatkowym atutem jest fakt że nieruchomość znajduje się przy lesie oddalona zaledwie 100m od jeziora Grabowskiego. Media takie jak prąd, woda oraz kanalizacja w drodze przy działce. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych i letniskowych. Spokojna okolica szczególnie dla ludzi ceniących bliskość natury, ciszę i spokój. Oferta zdecydowanie godna polecenia ze względu na lokalizację oraz jej bezpośrednie położenie przy drodze wojewódzkiej 106. Dogodny dojazd: do Stargardu 10 km w 10 minut, do Szczecina 45 km w 40 minut. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Działka budowlana, 1000m2, Grabowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Grabowo,

| 1000 m2
nr oferty: 209/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1000 m.kw. (wymiary 30 x 33 m) położona w miejscowości Grabowo, 6 km od centrum Stargardu. Działka posiada wydane warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą z garażem w bryle budynku lub jako budynek wolnostojący: a) budynek jednokondygnacyjny wolnostojący, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, dopuszcza się podpiwniczenie budynku w całości lub części, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 35o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi powiatowej, c) wysokość budynku ..... nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) minimalna szerokość elewacji frontowej 10 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,12 Prąd przy działce, woda z sieci gminnej, kanalizacja- oczyszczalnia przydomowa lub zbiornik szczelny. Droga wewnętrzna w cenie nieruchomości. Działka w kształcie prostokąta. Doskonała lokalizacja działki w sąsiedztwie domków jednorodzinnych, lasu, jeziora. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Działka przy jeziorze w Dominikowie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Dominikowo,

190 000 | 14790 m2
nr oferty: 204/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 14790 m2, położona w miejscowości Dominikowo, w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim. Składa się z działek: - nr 66 o pow. 7200 m2 - graniczy z jeziorem Chomętowskim - nr 70 o pow. 6100 m2 - graniczy z rzeką Słupicą - dz. 310/2 o pow. 1490 m2 - droga dojazdowa. Położenie wśród obok lasu, brak sąsiadów stanowi dodatkowy atut. Dla działki nr 66 została wydana decyzja o warunkach zabudowy, pod realizację inwestycji obejmującej budowę stawów rybnych. Możliwe nowe warunki lub zmiana obowiązujących z rozszerzeniem o infrastrukturę towarzyszącą np. domki rekreacyjne. Media w pobliżu. Przyroda, krajobrazy, wiele cennych zabytków oraz ciekawa historia stanowią duży potencjał turystyczno-rekreacyjny. Gmina Drawno należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie, a zarazem czystych ekologicznie regionów województwa zachodniopomorskiego. Bogata rzeźba terenu, malownicze jeziora i rzeki, duże kompleksy pięknych i ciekawych przyrodniczo lasów - to główne walory naturalne naszej gminy. Bez wątpienia dużą atrakcję dla miłośników przyrody stanowi Drawieński Park Narodowy, w którym znajdują się unikalne okazy fauny i flory niespotykanej na terenie Polski, a nawet Europy. Jego powierzchnia wynosi prawie 11,5 tys. ha ze spławną na odcinku 58 km rzeką Drawą. Dojazd ze Szczecina 100 km około 80 minut. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka rolna w Lubczynie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lubczyna,

464 400 | 38700 m2
nr oferty: 203/FDS/OGS

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 38700 m2, położona przy ul. Sosnowej w miejscowości Lubczyna, gmina Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie. Rodzaje użytków R VI, Ł IV, LzIV. Nieruchomość składa się z 10 mniejszych działek o pow. od 3000 m2 do 11916 m2, położona przy dużym kompleksie leśnym, otoczona polami uprawnymi. Teren płaski, całość w kształcie prostokąta, dojazd drogą utwardzoną od drogi asfaltowej. Przez kilka działek przebiega linia napowietrzna 15kV. Nieruchomość możliwa do wykorzystania pod zabudowę lub pod budowę farmy fotowoltaicznej. W pobliżu działki w odległości ok. 500 m wybudowane nowe domy mieszkalne. Do plaży ok. 2500 m. Lubczyna rozwija się przede wszystkim jako wieś turystyczna. Nad jeziorem Dąbie znajduje się szeroka, piaszczysta plaża, ulubione miejsce letniego wypoczynku mieszkańców Szczecina i okolic. Obok znajduje się port jachtowy i przystań oraz ośrodki wypoczynkowe. Ładne otoczenie, cisza, spokój, bliskość lasu, jeziora jest atrakcją tej nieruchomości gruntowej. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.