zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Nieruchomość budowlana Żarowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żarowo,

943 280 | 11791 m2
nr oferty: 241/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość budowlana o powierzchni 11791 m2, składająca się z 3 działek położona w Żarowie, gmina Stargard. Atrakcyjna okolica, rozwijająca się miejscowość, dojazd od ul. Podmiejskiej w Stargardzie. Dla nieruchomości wydano w 2020 i 2021r. warunki zabudowy pod budowę 7 budynków: a) budynki jednokondygnacyjne wolnostojące, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 30o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi c) wysokość budynku nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10-18 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,13 Zjazd na działkę z drogi utwardzonej gminnej lub po wybudowaniu zjazdu z drogi powiatowej Stargard - Żarowo. Media wg warunków: woda z ujęć własnych, odprowadzenie ścieków - zbiorniki bezodpływowe lub przydomowe oczyszczalnie ścieków. Bardzo dobra lokalizacja! Dogodny dojazd do centrum Stargardu. W w pobliżu ścieżka rowerowa Stargard - Żarowo, przystanek MPK. W niedalekiej odległości szkoły podstawowe, przedszkole, boisko oraz dworzec kolejowy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka nad jeziorem Dubie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Drawno,

149 000 | 1304 m2
nr oferty: 237/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1304 m2, położona w miejscowości Drawno, w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim. Działka w drugiej linii od jeziora Dubie. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego - Uchwała nr IX/53/2003, symbol MNJ teren zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej: a) dopuszczalny maksymalny wskaźnik powierzchni zabudowy - 50% b) dopuszczalna maksymalna wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji naziemnych, lecz nie więcej niż 9,5 m.n.p.t. c) dach symetryczny o kącie nachylenia połaci głównej 30-45 stopni z preferencją dachu mansardowego. W drodze znajdują się media takie jak woda, prąd, przygotowania do kanalizacji miejskiej. Dojazd drogą utwardzoną - ul. Wczasowa. Do jeziora 50 mb w prostej linii. Teren zadbany, równy, nasłoneczniony przez cały dzień, ogrodzony z trzech stron siatką. Przyroda, krajobrazy, wiele cennych zabytków oraz ciekawa historia stanowią duży potencjał turystyczno-rekreacyjny. Gmina Drawno należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie, a zarazem czystych ekologicznie regionów województwa zachodniopomorskiego. Bogata rzeźba terenu, malownicze jeziora i rzeki, duże kompleksy pięknych i ciekawych przyrodniczo lasów - to główne walory naturalne naszej gminy. Bez wątpienia dużą atrakcję dla miłośników przyrody stanowi Drawieński Park Narodowy, w którym znajdują się unikalne okazy fauny i flory niespotykanej na terenie Polski, a nawet Europy. Jego powierzchnia wynosi prawie 11,5 tys. ha ze spławną na odcinku 58 km rzeką Drawą. Dojazd ze Szczecina 100 km około 80 minut. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka rekreacyjna Marianowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Marianowo,

115 000 | 1292 m2
nr oferty: 235/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka rekreacyjna o powierzchni 1292 m2 (długość: 48 m, szerokość: 27 m), położona w Marianowie, gmina Marianowo. Atrakcyjna okolica, 400 m od czystego Jeziora, brak zabudowy na sąsiednich działkach. Dojazd drogą gruntową ok. 300 m od drogi asfaltowej gminnej. Media: stacja transformatorowa ok 80 mb, wodociąg w pobliżu. Działka jest objęta planem miejscowym zagospodarowania przestrzennego: 1) przeznaczenie terenu: zabudowa rekreacyjna (całoroczna) z dopuszczeniem mieszkania dla właściciela, 2) zasady zagospodarowania terenu: a) zabudowa wolnostojąca, b) wysokość zabudowy dla obiektu mieszkalnego do 9,5 m, do 2 kondygnacji użytkowych (druga kondygnacja w dachu), b) dopuszcza się wolnostojący obiekt garażowy i gospodarczy, c) wysokość zabudowy dla obiektów gospodarczych niemieszkalnych do 7 m - maksymalnie 1 kondygnacja z dachem stromym; dachy strome, d) dachy strome o nachyleniu połaci dachowej od 30 do 45, e) powierzchnia zabudowy maksymalnie do 30% powierzchni działki budowlanej, Dogodny dojazd do Stargardu i Szczecina. W niedalekiej odległości szkoła podstawowa, przedszkole, Urząd Gminy, przychodnia, sklepy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka 1500 m2 w Żarowie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żarowo,

129 000 | 1500 m2
nr oferty: 234/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 1500 m2, położona w Żarowie, gmina Stargard. Atrakcyjna okolica, rozwijająca się miejscowość, dojazd od ul. Reymonta w Stargardzie. Zjazd na działkę z drogi asfaltowej gminnej. Media: skrzynka przy działce, przyłącze wodociągowe w drodze, kanalizacja - zbiornik bezodpływowy. Działka posiada wydane w 2019 r. warunki zabudowy pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą: a) budynek jednokondygnacyjny wolnostojący, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 30o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi dz. nr 292, c) wysokość budynku nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10-15 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,15 Bardzo dobra lokalizacja! Dogodny dojazd do centrum Stargardu. W niedalekiej odległości szkoła podstawowa, przedszkole, boisko, przystanki MPK oraz dworzec kolejowy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Nieruchomość nad jeziorem Ińsko 3,3 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miałka,

503 000 | 33491 m2
nr oferty: 229/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 33491 m2, położona w pobliżu miejscowości Ińsko, gmina Ińsko, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. W skład nieruchomości wchodzi 9 działek o pow. od 3205 m2 do 3391 m2 oraz 1 działka stanowiąca drogę dojazdową. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości z drogi asfaltowej powiatowej Chociwel-Ińsko. Dojazd do jeziora drogą gruntową. Media: skrzynka elektryczna przy działce. Cena do negocjacji. Jezioro Ińsko, położone jest na Pojezierzu Ińskim. Wody jeziora są I klasy czystości, powierzchnia 596 ha (w tym 3 wyspy o łącznej powierzchni 22,3 ha, największa z nich, będąca rezerwatem przyrody Wyspa Sołtyski, zajmuje około 20 ha, złożone z kilku rynien jeziornych; linia brzegowa dobrze rozwinięta (32 km); brzegi przeważnie wysokie, miejscami urwiste utworzone przez wzgórza morenowe o wysokości względnej do 30 m, północne zalesione; rzeźba dna jest bardzo urozmaicona. Przez Ińsko przepływa rzeka Ina łącząc je z jeziorem Stubnica; na południowo-wschodnim brzegu leży miasto Ińsko; jezioro wchodzi w skład Ińskiego Parku Krajobrazowego; na północno-wschodnim brzegu Ińska znajduje się rezerwat leśny Kamienna Buczyna. Występuje tu rzadki w Polsce skorupiak będący reliktem epoki lodowcowej. Ińsko ma 2 duże zatoki posiadające własne nazwy: Zatoka Miałka i Ścienne. Jezioro znajduje się w obszarze specjalnej ochrony ptaków Ostoja Ińska programu Natura 2000. Jezioro Ińsko jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w województwie zachodniopomorskim, ze względu na łatwy dostęp, dobrą widoczność pod wodą, bogatą faunę i florę, a także zaplecze techniczne w miejscowych centrach nurkowania (Prodivers i Dive Devil). Dodatkowymi atrakcjami są: zatopiony samochód Trabant, Pontiac, choinka, łabędź z panki, anakonda z tworzywa (GKP Raffer), znaki drogowe, radiostacja wojskowa, garaż blaszany oraz biurko z pełnym sprzętem komputerowym. Dojazd do Stargardu 40 minut, do Szczecina 64 minuty. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Nieruchomość nad jeziorem Ińsko 4 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miałka,

604 000 | 40245 m2
nr oferty: 228/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 40245 m2, położona w pobliżu miejscowości Ińsko, gmina Ińsko, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. W skład nieruchomości wchodzi 11 działek o pow. od 3158 m2 do 3354 m2 oraz 1 działka stanowiąca drogę dojazdową. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości z drogi asfaltowej powiatowej Chociwel-Ińsko. Dojazd do jeziora drogą gruntową. Media: skrzynka elektryczna przy działce. Cena do negocjacji. Jezioro Ińsko, położone jest na Pojezierzu Ińskim. Wody jeziora są I klasy czystości, powierzchnia 596 ha (w tym 3 wyspy o łącznej powierzchni 22,3 ha, największa z nich, będąca rezerwatem przyrody Wyspa Sołtyski, zajmuje około 20 ha, złożone z kilku rynien jeziornych; linia brzegowa dobrze rozwinięta (32 km); brzegi przeważnie wysokie, miejscami urwiste utworzone przez wzgórza morenowe o wysokości względnej do 30 m, północne zalesione; rzeźba dna jest bardzo urozmaicona. Przez Ińsko przepływa rzeka Ina łącząc je z jeziorem Stubnica; na południowo-wschodnim brzegu leży miasto Ińsko; jezioro wchodzi w skład Ińskiego Parku Krajobrazowego; na północno-wschodnim brzegu Ińska znajduje się rezerwat leśny Kamienna Buczyna. Występuje tu rzadki w Polsce skorupiak będący reliktem epoki lodowcowej. Ińsko ma 2 duże zatoki posiadające własne nazwy: Zatoka Miałka i Ścienne. Jezioro znajduje się w obszarze specjalnej ochrony ptaków Ostoja Ińska programu Natura 2000. Jezioro Ińsko jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w województwie zachodniopomorskim, ze względu na łatwy dostęp, dobrą widoczność pod wodą, bogatą faunę i florę, a także zaplecze techniczne w miejscowych centrach nurkowania (Prodivers i Dive Devil). Dodatkowymi atrakcjami są: zatopiony samochód Trabant, Pontiac, choinka, łabędź z panki, anakonda z tworzywa (GKP Raffer), znaki drogowe, radiostacja wojskowa, garaż blaszany oraz biurko z pełnym sprzętem komputerowym. Dojazd do Stargardu 40 minut, do Szczecina 64 minuty. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Nieruchomość nad jeziorem Ińsko 7 ha
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Miałka,

1 107 000 | 73736 m2
nr oferty: 227/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość o powierzchni 73736 m2, położona w pobliżu miejscowości Ińsko, gmina Ińsko, powiat stargardzki, województwo zachodniopomorskie. W skład nieruchomości wchodzi 20 działek o pow. od 3158 m2 do 3391 m2 oraz 2 działki stanowiące drogi dojazdowe. Dojazd do przedmiotowej nieruchomości z drogi asfaltowej powiatowej Chociwel-Ińsko. Dojazd do jeziora drogą gruntową. Media: skrzynka elektryczna przy działce. Cena do negocjacji. Jezioro Ińsko, położone jest na Pojezierzu Ińskim. Wody jeziora są I klasy czystości, powierzchnia 596 ha (w tym 3 wyspy o łącznej powierzchni 22,3 ha, największa z nich, będąca rezerwatem przyrody Wyspa Sołtyski, zajmuje około 20 ha, złożone z kilku rynien jeziornych; linia brzegowa dobrze rozwinięta (32 km); brzegi przeważnie wysokie, miejscami urwiste utworzone przez wzgórza morenowe o wysokości względnej do 30 m, północne zalesione; rzeźba dna jest bardzo urozmaicona. Przez Ińsko przepływa rzeka Ina łącząc je z jeziorem Stubnica; na południowo-wschodnim brzegu leży miasto Ińsko; jezioro wchodzi w skład Ińskiego Parku Krajobrazowego; na północno-wschodnim brzegu Ińska znajduje się rezerwat leśny Kamienna Buczyna. Występuje tu rzadki w Polsce skorupiak będący reliktem epoki lodowcowej. Ińsko ma 2 duże zatoki posiadające własne nazwy: Zatoka Miałka i Ścienne. Jezioro znajduje się w obszarze specjalnej ochrony ptaków Ostoja Ińska programu Natura 2000. Jezioro Ińsko jest jednym z najpopularniejszych miejsc do nurkowania w województwie zachodniopomorskim, ze względu na łatwy dostęp, dobrą widoczność pod wodą, bogatą faunę i florę, a także zaplecze techniczne w miejscowych centrach nurkowania (Prodivers i Dive Devil). Dodatkowymi atrakcjami są: zatopiony samochód Trabant, Pontiac, choinka, łabędź z panki, anakonda z tworzywa (GKP Raffer), znaki drogowe, radiostacja wojskowa, garaż blaszany oraz biurko z pełnym sprzętem komputerowym. Dojazd do Stargardu 40 minut, do Szczecina 64 minuty. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka siedliskowa w Lubczynie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

LUBCZYNA,

755 000 | 20963 m2
nr oferty: 225/FDS/OGS

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa niezabudowana o powierzchni 23200 m2, położona przy ul. Sosnowej w miejscowości Lubczyna, gmina Goleniów, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie. Rodzaje użytków R VI, Ł IV, LzIV. Nieruchomość położona przy dużym kompleksie leśnym, otoczona polami uprawnymi. Teren płaski, całość w kształcie prostokąta, dojazd drogą utwardzoną od drogi asfaltowej. W pobliżu działeki przebiega linia napowietrzna 15kV. Nieruchomość możliwa do wykorzystania pod zabudowę lub pod budowę farmy fotowoltaicznej. W pobliżu działki w odległości ok. 250 m znajdują się zabudowania mieszkalne i gospodarcze. Do plaży ok. 2800 m. Lubczyna rozwija się przede wszystkim jako wieś turystyczna. Nad jeziorem Dąbie znajduje się szeroka, piaszczysta plaża, ulubione miejsce letniego wypoczynku mieszkańców Szczecina i okolic. Obok znajduje się port jachtowy i przystań oraz ośrodki wypoczynkowe. Ładne otoczenie, cisza, spokój, bliskość lasu, jeziora jest atrakcją tej nieruchomości gruntowej. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.