zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert działki na sprzedaż

sortuj
Działka w pobliżu jeziora Piaseczno
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Karpin,

59 000 | 5012 m2
nr oferty: 307/FDS/DZS

Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 5012 m2 położoną w miejscowości Karpin (działka nr 5/13), gmina Drawno, powiat choszczeński. Karpin (niem. Mürbenfelde) - osada w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim, w gminie Drawno. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa gorzowskiego. W roku 2007 osada liczyła 9 mieszkańców. Osada wchodzi w skład sołectwa Kiełpino. Idealne miejsce na rekreację w domkach, miejsce dla myśliwski lub docelowo siedlisko wiejskie. W odległości ok 500 m od bardzo czystego Jeziora Piaseczno. W Studium uwarunkowań ... Gminy Drawno, działa położona jest na obszarze oznaczonym Z - tereny zieleni wyłączona z zabudowy. Istnieje możliwość złożenia wniosku o objęcie działki nowym planem które gmina zamierza opracować. Grunt klasy V. Nieruchomość przylega do drogi gminnej o nawierzchni szutrowej. Duży potencjał inwestycyjny, nie tylko dla rolnika. Odległość: - do Stargard 52 km - do Szczecina 92 km - do Poznania 154 km Zapraszam do kontaktu: Krzysztof Fidosz - 605311310 i zapytaj (nieruchomość, kredyt na zakup). Wyłączny przedstawiciel sprzedającego Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka na pojezierzu Ińskim
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Biała,

1 200 000 | 201700 m2
nr oferty: 306/FDS/DZS

Grunt idealny pod stadninę koni, agroturystykę, uprawę ekologiczną, itp. W sąsiedztwie uprawy borówki. Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 201700 m2 położoną w Białej (20,1700 ha, m.in. działka nr 57/4), gmina Dobrzany, powiat stargardzki. Miejscowość leży przy północno-zachodnim zboczu wzniesienia Babia Góra, 6 km na północ od Dobrzan (siedziby gminy) i 27 km na północny wschód od Stargardu (siedziby powiatu) i w Otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość przylega do drogi gminnej asfaltowej. Działka posiada aktualną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego z garażem oraz budynku gospodarczego w ramach zabudowy zagrodowej - 30.05.2022r. Parametry: - budynek mieszkalny jednorodzinny - garaż przybudowany do budynku lub wolnostojący - powierzchnia zabudowy do 13% - szerokość elewacji frontowej 20-30 m - wysokość budynku - od poziomu terenu - do 8 m - dach dwuspadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu do 35 do 45 stopni Media: - woda - ze studni własnej, - kanalizacja - zbiornik bezodpływowy lub oczyszczalnia przydomowa, - prąd - zapewnienie dostawy energii elektrycznej Duży potencjał inwestycyjny, nie tylko dla rolnika. Odległość: - do Ińska - 12 km - do Stargardu - 27 km - do Szczecina - 77 km Przez miejscowość ma biec trasa po starym nasypie kolejki wąskotorowej. Trasa ma się łączyć w Kozach z trasą Pojezierzy Zachodnich. Już teraz można z ińska dojechać do Drawska. W przyszłości to nawet nad morze. W drugą stronę do Stargardu, Siekierek - a stamtąd już Niemcy. https://rowery.wzp.pl/mapy-rowerowe Zapraszam do kontaktu, zadzwoń 605311310 i zapytaj (nieruchomość, kredyt na zakup, zgoda KOWR). Skontaktuj się z już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępności i warunkach zakupu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka przy lesie Martew
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Martew,

343 400 | 20200 m2
nr oferty: 305/FDS/DZS

Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 20200 m2 położoną w miejscowości Martew (działka nr 28/5), gmina Tuczno, powiat wałecki. Martew to wieś położona około 3 kilometrów na południowy zachód od Tuczna, miejscowości z pięknym Zamkiem. Ze wszystkich stron okolona lasami. Można więc powiedzieć, że położona jest na rozległej polanie. Jest to zaciszny i wyjątkowo piękny zakątek Pojezierza Wałeckiego. Około 1,5 km na północny wschód od wsi znajduje się jezioro Tuczno, w kierunku południowo-wschodnim znajduje się niewielkie jezioro Strzeleckie. Martew jest wymarzonym miejscem dla grzybiarzy, a także wędkarzy. Na ciekach wodnych w rejonie wsi można spotkać bobry, a z ptactwa: orły bieliki i puchacze, okoliczne lasy obfitują także w grubą zwierzynę. Idealne miejsce na pensjonat, posiadłość z hodowlą koni, dworek myśliwski lub siedlisko wiejskie. Sprawdzimy możliwość uzyskania warunków zabudowy. Nieruchomość przylega do drogi gminnej asfaltowej. Duży potencjał inwestycyjny, nie tylko dla rolnika. Odległość: - do Piły - 47km - do Poznania - 123 km - do Szczecina - 141 km Zapraszam do kontaktu: Krzysztof Fidosz - 605311310 i zapytaj (nieruchomość, kredyt na zakup). Wyłączny przedstawiciel sprzedającego Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka w Białej, gmina Dobrzany
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Biała,

120 040 | 3001 m2
nr oferty: 304/FDS/DZS

Fidosz Consulting prezentuje nieruchomość gruntową o pow. 3001 m2 położoną w Białej (działka nr 123/1), gmina Dobrzany, powiat stargardzki. Miejscowość leży przy północno-zachodnim zboczu wzniesienia Babia Góra, 6 km na północ od Dobrzan (siedziby gminy) i 27 km na północny wschód od Stargardu (siedziby powiatu). Istnieje możliwość uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, oferujemy pomoc w przygotowaniu wniosku. Nieruchomość przylega do drogi gminnej asfaltowej, wodociąg w drodze. Enea Operator wydało zapewnienie dostaw energii elektrycznej dla wszystkich działek - ZD/7517/2024z dnia 24.04.2024 Duży potencjał inwestycyjny, nie tylko dla rolnika. Odległość: - do Dobrzan - 6km - do Stargardu - 27 km - do Szczecina - 77 km Przez miejscowość ma biec trasa po starym nasypie kolejki wąskotorowej. Trasa ma się łączyć w Kozach z trasą Pojezierzy Zachodnich. Już teraz można z ińska dojechać do Drawska. W przyszłości to nawet nad morze. W drugą stronę do Stargardu, Siekierek - a stamtąd już Niemcy. https://rowery.wzp.pl/mapy-rowerowe Do sprzedaży działki sąsiednie z wjazdem od drogi gminnej gruntowej: dz. 123/2 - powierzchnia 3001 m2 za cenę 96032 zł dz. 123/3 - powierzchnia 3005 m2 za cenę 84140 zł dz. 123/4 - powierzchnia 3004 m2 za cenę 84112 zł Zapraszam do kontaktu, zadzwoń 605311310 i zapytaj (nieruchomość, kredyt na zakup), umów się ze mną na wizytę. Skontaktuj się z już dziś, aby dowiedzieć się więcej o dostępności i warunkach zakupu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kup i zyskaj 10000 zł/mies. za dzierżawę Ogardy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Ogardy,

539 000 | 9660 m2
nr oferty: 303/FDS/DZS

Fidosz Consulting prezentuje na sprzedaż nieruchomość niezabudowaną o powierzchni ogólnej 9660 m2, położoną w Ogardach, gmina Strzelce Krajeńskie, województwo Lubuskie. Gotowa działka z placem utwardzonym o powierzchni ok. 4500 m2. Własność W aktualnym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania Miasta i Gminy Strzelce Krajeńskie - teren zapisany jako obszar aktywności gospodarczej, symbol P/U, na których dopuszcza się lokalizację obiektów i urządzeń związanych z realizacją biogazowni i elektrociepłowni na biomasę. Otoczenie nieruchomości: Dojazd dobry drogą utwardzoną z dostępem do drogi publicznej. Teren ogrodzony częściowo płotem betonowym i płotem z siatki metalowej. Teren uzbrojony w się elektryczną i wodociągową, kanalizacja - zbiornik bezodpływowy o poj. 20000 m3. Na sąsiedniej działce: Dobrze wyposażony, zorganizowany obiekt, w którym zamontowano linię technologiczną do produkcji pelletu z biomasy (słoma z domieszką ziół, wykorzystanie głównie jako ściółka dla zwierząt). Wydajność 300 T/miesiąc. Na nieruchomości znajduje się budynek produkcyjny z częścią biurowo-socjalną w zabudowie wolnostojącej. Budynek jest niepodpiwniczony, o symetrycznej linii zabudowy i zróżnicowanych wysokościach poszczególnych brył budynku. Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 1309,26 m2. Obiekt podlegał częściowej modernizacji, wykonana została nowa część administracyjno-socjalna oraz kotłownia i warsztat. Zmodernizowano część produkcyjno-magazynową dostosowując je do obecnych standardów obowiązujących dla tego typu budynków użytkowych. Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: elektryczna, wodociągowa, kanalizacyjna, ogrzewanie centralne z wbudowanej kotłowni lokalnej, teletechniczna, odgromowa. Teren utwardzony nadaje się na składowanie, magazynowanie. Nieruchomość posiada dogodne położenie - Strzelce Krajeńskie i DK nr 22 - 12 km, Gorzów Wielkopolski - 38 km. Pozostałe informacje na miejscu. Cena ofertowa nieruchomości 539000 zł netto. Operaty z grudnia 2023r. do wglądu. Działka w dzierżawie z prawem pierwokupu, dochód pasywny dla przyszłego nabywcy - 10000 zł/miesięcznie. Możliwa wszelka współpraca, cena do negocjacji Krzysztof Fidosz - Wyłączny przedstawiciel sprzedającego Zapraszam do kontaktu +48 605311310 Opis oferty, zawartej na stronie internetowej, sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicieli, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych K.C.

Działka rekreacyjna z domkiem nad Jeziorem Woświn
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Oświno,

275 000 | 1678 m2
nr oferty: 302/FDS/DZS

0% prowizji dla kupującego Na sprzedaż działka rekreacyjna z domkiem letniskowym znajdująca się w kompleksie działek przy ul. Świerkowej w miejscowości Oświno nad jeziorem Woświn. Jezioro ma powierzchnię blisko 809 ha i leży w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego w gminie Chociwel. Domek parterowy o powierzchni 30 m2 położony na zadbanej, ogrodzonej metalową siatką działce (1678 m2), z trawnikiem (siatka ochronna od spodu), sadem, ogrodem warzywnym i licznymi nasadzeniami. W domku miejsce na łazienkę z doprowadzoną wodą i prądem. Działka ma dostęp do drogi gminnej, odległość prywatnej plaży z pomostem ok. 400 metrów. Miejsce pozwala na wspaniały wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku i smogu wielkich miast (nurkowanie, wędkarstwo, windsurfing, żeglarstwo, wędrówki piesze). Cena 275000 zł Media: -prąd na działce -woda z własnej studni głębinowej Sklep spożywczy w miejscowości Tucze 3 km, markety w miejscowości Chociwel 8 km. Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana. 33 km Stargard 71 km Szczecin 94 km Kołobrzeg Cena do rozsądnej negocjacji. Krzysztof Fidosz 605311310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka rolna 34234 m2 Kamienny Most
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamienny Most,

125 000 | 34234 m2
nr oferty: 299/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka rolna o pow. 34234 m2 położona w pobliżu jeziora Kamienny Most 4 km od Chociwla, powiat stargardzki. Kamienny Most wieś w zachodniej Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Chociwel, na Pojezierzu Ińskim, na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego, położona 3,5 km na południowy wschód od Chociwla (siedziby gminy) i 26 km na północny wschód od Stargardu (siedziby powiatu). W skład nieruchomości wchodzą: - grunty rolne 30802 (Klasa IVa i IVb) - grunty zadrzewione i zakrzewione 3432 m2 (Klasa VI) Nieruchomość przyległa do drogi utwardzonej, z przebiegiem rowerowego Szlaku Błękitnego pojezierza ińskiego. Idealne miejsce na produkcję rolną, stadninę, wiejską posiadłość itp. Działka może być w przyszłości przekształcona na siedliskową, budowlaną. Polecam i zapraszam do kontaktu: Krzysztof Fidosz +4860531310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2016 r. poz. 922/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działka 1052 m2 w Żarowie z WZ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żarowo,

157 800 | 1052 m2
nr oferty: 284/FDS/OGS

KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI Fidosz Consulting przedstawia do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1052 m2 położoną w miejscowości Żarowo przy ul. Polnej, 6 km od centrum Stargardu. Na działce znajduje się budynek gospodarczy - w przypadku kolizji z nową inwestycją możliwe wyburzenie w uzgodnieniu z właścicielem działki. Działka przed podziałem - warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego: a) budynek jednokondygnacyjny wolnostojący, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, dopuszcza się podpiwniczenie budynku w całości lub części, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy symetryczny, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 35o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi, c) wysokość budynku ..... nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10 -19 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,15 Media: - prąd - przy działce, - sieć wodociągowa - przy działce - odprowadzenie ścieków - zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia ścieków - gaz - przy działce Cena do negocjacji Zapraszam do kontaktu, Krzysztof Fidosz 605311310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.