Ofertą wynajmu jest lokal biurowy umiejscowiony w Stargardzkim Parku Przemysłowym w rejonie ul. Usługowej w Stargardzie.
Lokal o powierzchni 15 m2, składający się z jednego pomieszczenia oraz do dyspozycji najemcy pomieszczenie socjalne oraz pomieszczenia sanitarne.
Lokal wykończony w wysokim standardzie. Dostęp 24 godziny.
Cena 750 zł netto + energia elektryczna wg zużycia
Umowa na czas nieokreślony, Kaucja 1 miesięczny czynsz
Internet - Multimedia wg umowy
Przed budynkiem parking.
Dobry wjazd i wyjazd w kierunku Szczecina.
Kontakt:
Krzysztof Fidosz +48605311310
Ogłoszenie na charakter poglądowy i może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Doradca odpowiedzialny za ofertę
Zapytaj o ofertę