zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

Oferty nieruchomości
Dysponujemy ofertami kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości na terenie Stargardu, Szczecina i okolic. Mogą się Państwo zapoznać ze zbiorczym zestawieniem wszystkich naszych propozycji. Znajdą tu Państwo m.in. domy, mieszkania, lokale użytkowe i obiekty. Pośredniczymy także w transakcjach kupna/sprzedaży działek i inwestycji budowlanych. W naszej bazie ofert znajdują się między innymi ogłoszenia dotyczące wynajmu mieszkań i lokali użytkowych. Nasi doświadczeni agenci nadzorują każdy etap transakcji, dzięki czemu mają Państwo pewność bezproblemowego przebiegu oraz bezpieczeństwa w trakcie zawierania umowy wynajmu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Osoby zainteresowane naszymi usługami zachęcamy do kontaktu z naszym biurem nieruchomości.

 
sortuj
Działka rolna 34234 m2 Kamienny Most
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kamienny Most,

134 000 | 34234 m2
nr oferty: 299/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest działka rolna o pow. 34234 m2 położona w pobliżu jeziora Kamienny Most 4 km od Chociwla, powiat stargardzki. Kamienny Most wieś w zachodniej Polsce położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Chociwel, na Pojezierzu Ińskim, na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego, położona 3,5 km na południowy wschód od Chociwla (siedziby gminy) i 26 km na północny wschód od Stargardu (siedziby powiatu). W skład nieruchomości wchodzą: - grunty rolne 31034 (Klasa IVa i IVb) - grunty zadrzewione i zakrzewione 3200 m2 (Klasa VI) Nieruchomość przyległa do drogi utwardzonej, z przebiegiem rowerowego Szlaku Błękitnego pojezierza ińskiego. Idealne miejsce na produkcję rolną, stadninę, wiejską posiadłość itp. Działka może być w przyszłości przekształcona na siedliskową, budowlaną. Polecam i zapraszam do kontaktu: Krzysztof Fidosz +4860531310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz. U. z 2016 r. poz. 922/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Działki budowlane Stara Dąbrowa
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stara Dąbrowa,

41 000 | 923 m2
nr oferty: 295/FDS/OGS

Poszukujesz działki na wsi, oferujemy do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 923 m2 (39x24), położoną w Starej Dąbrowie, powiat stargardzki. Działka zlokalizowana w obrębie osiedla domów jednorodzinnych oraz nowo budowanych domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową a następnie wewnętrzną w części utwardzoną. W miejscowości znajduje się Urząd Gminy, Policja, Szkoła i Przedszkole, Straż Pożarna, sklep DINO. Piękna, spokojna okolica, blisko Jezioro Łęczyckie. Dobra komunikacja ze Stargardem (13 km), Szczecinem (39 km). Teren nie jest objęty planem zagospodarowania przestrzennego, możliwe uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy. Media: - woda - z własnego ujęcia, - kanalizacja - przyłączenie do sieci, w drodze przy działce - prąd - zapewnienie Enea Operator dostawy energii elektrycznej. Polecam zakup zarówno pod zabudowę oraz jako inwestycję. Możliwy zakup całości terenu, tj 3 działek z drogą o pow. 3398 m2 za 125000 zł. lub zakup 2 sąsiednich działek o pow. 1148 m2 za 50000 zł oraz o pow. 931 m2 za 45000 zł wraz z drogą wewnętrzna. Zapraszam do kontaktu, Krzysztof Fidosz 605311310 Cena do negocjacji Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.

Działka 964 m2 os. Zalesie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Kobylanka, os Zalesie

337 400 | 964 m2
nr oferty: 291/FDS/OGS

Fidosz Consulting oferuje do sprzedaży działkę niezabudowaną o powierzchni 964 m2, położoną w obrębie Kobylanka, gminy Kobylanka. Działka zlokalizowana w obrębie nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych oraz nowo budowanych domów jednorodzinnych. Dojazd do działki drogą asfaltową. W miejscowości znajduje się Urząd Gminy, ośrodek zdrowia, apteka, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, kościół, w okolicy restauracje, na osiedlu prywatne przedszkole. Piękna, spokojna okolica w pobliżu lasu i jeziora Miedwie (3 km). Niedaleko Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stargardzie z plażą. Dobra komunikacja z Morzyczynem (3 km), Stargardem (12 km), Szczecinem (25 km), Gryfinem (34 km). Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową i usługi nieuciążliwe. Podstawowe zasady zagospodarowania: a) forma zabudowy - zabudowa wolno stojąca, do 1,5 kondygnacji, do 7 m wysokości do kalenicy b) geometria dachu - dach dwu lub wielospadowy, 35o do 45o c) wskaźnik powierzchni zabudowy - max. 50% powierzchni działki Dostępne media: - gaz w drodze; - woda - z sieci miejskiej, - kanalizacja - sieć miejska, - prąd - skrzynka przy działce; Polecam zakup zarówno pod szybką zabudowę oraz jako inwestycję. Zapraszam do kontaktu, Krzysztof Fidosz 605311310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.

Dom do zamieszkania lub agroturystykę
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Ciemnik, Gronówko

675 000 | 250 m2
nr oferty: 89/FDS/ODS

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący w otulinie Ińskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Gronówko - kolonii położonej w województwie zachodniopomorskim, w powiecie stargardzkim, w gminie Ińsko, przy drodze wojewódzkiej nr 151, położona 5,5 km na południowy wschód Ińska i 37 km na północny wschód od Stargardu. W najbliższej okolicy znajdują się miejscowości: Ciemnik, Czertyń, Studnica, Ińsko, Storkowo. Teren malowniczy z licznymi jeziorami w bliskim sąsiedztwie oraz przepływającą rzeka Iną. Bardzo dobra lokalizacja jak i powierzchnia działki pozwala na otwarcie własnego biznesu bądź agroturystki. Budynek wybudowany w ciekawym stylu, na 3 kondygnacjach z 12 izbami, do wykończenia pozostało kilka pomieszczeń. Działka to 2997 m2. Całkowita powierzchnia budynku mieszkalnego wynosi 250 m2 (podatek), w tym: - powierzchnia mieszkalna - 196 m2 - powierzchnia mieszkalna pon. 2,20 m2 - 25 m2 - powierzchnia poniżej 2,20 m - 29 m2. Na terenie posiadłości znajduje się również budynek gospodarczy. Nieruchomość wyposażona we wszelkie media takie jak: - prąd, - woda, - zbiornik bezodpływowy na ścieki. - ogrzewanie gazowe, piec ze zbiornikiem. Do posesji prowadzi asfaltowa droga. Do nieruchomości przylega bardzo atrakcyjny teren o powierzchni ok 60000 m2, z oczkiem wodnym - do sprzedaży za dodatkową opłatą. Zapraszamy na prezentacje po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Cena do negocjacji. Na chwilę obecną, przedmiotowa nieruchomość nie posiada "Świadectwa charakterystyki energetycznej", jednakże Sprzedający zobowiązuje się do sporządzenia (uzyskania) i przekazania niniejszego dokumentu najpóźniej do dnia jej zbycia (sprzedaży). Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 9 do 18 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację.

Działka 1052 m2 w Żarowie
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żarowo,

157 800 | 1052 m2
nr oferty: 284/FDS/OGS

Fidosz Consulting przedstawia do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1052 m2 położoną w miejscowości Żarowo przy ul. Polnej, 6 km od centrum Stargardu. Na działce znajduje się budynek gospodarczy - w przypadku kolizji z nową inwestycją możliwe wyburzenie w uzgodnieniu z właścicielem działki. Działka przed podziałem - warunki zabudowy - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego: a) budynek jednokondygnacyjny wolnostojący, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, dopuszcza się podpiwniczenie budynku w całości lub części, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy symetryczny, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 35o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi, c) wysokość budynku ..... nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10 -19 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,15 Media: - prąd - przy działce, - sieć wodociągowa - przy działce - odprowadzenie ścieków - zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia ścieków - gaz - przy działce Cena do negocjacji Zapraszam do kontaktu, Krzysztof Fidosz 605311310 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację gdyż pomimo naszych starań w opisy mogą wkraść się błędy.