zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości na sprzedaż

sortuj
Dom w Kobylance na os. Nowy Horyzont
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Morzyczyn, Nowy Horyzont

1 150 000 | 184 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 73/FDS/ODS

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 149,47 m2, położony na osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1173 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny jednokondygnacyjny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem nieużytkowym możliwym do zaadoptowania na cele mieszkalne o pow. ok. 100 m2, niepodpiwniczony, wybudowany w 2020r. W skład parteru wchodzą następujące pomieszczenia: - wiatrołap - hall - aneks kuchenny (meble wykonane pod wymiar, brak śladów użytkowania, na wyposażeniu: zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, lodówka), - salon - jadalnia z widokiem na ogród - sypialnia - garderoba - łazienka z kabiną prysznicową - wc - korytarz - pokój - pokój - łazienka druga (do wykończenia) - pomieszczenie gospodarcze Dom ogrzewany przy pomocy pieca gazowego dwu-funkcyjnego firmy Buderus zasilającego instalacje ogrzewanie podłogowego. Okna PCV trzyszybowe z roletami antywłamaniowymi. Budynek ocieplony styropianem grafitowym o grubości 20 cm, poddasze ocieplone wełna mineralną. Nieruchomość wykonana z wysokiej jakości materiałów, czysta oraz zadbana (można śmiało stwierdzić, iż dom nie nosi śladów zużycia). Dach dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną. Media: - energia elektryczna - woda z sieci gminnej, - kanalizacja - gaz - alarm, - zmiękczacz wody (dzięki temu woda jest bardzo miękka a armatura utrzymana we wzorowej kondycji), Przed budynkiem wykonane podejścia oraz podjazdy, ogrodzenie modułowe. Nieruchomość położona w niedalekiej odległości od Jeziora Miedwie. Serdecznie zapraszam do oglądania. Krzysztof Fidosz + 48 605 311 310

Mieszkania deweloperskie, oddanie 2021r.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Parkowe

259 220 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 139/FDS/OMS

"Osiedle Parkowe" to nowy kompleks mieszkaniowy położony w zacisznej części miasta przy ul. Gdyńskiej. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego na 2 piętrze o pow. 49,85 m2: - przedpokój 9,00 m2 - łazienka 4,40 m2 - pokój dzienny aneksem kuchennym 25,40 m2 - pokój 11,05 m2 Balkon 4,93 m2 Komórka lokatorska na parterze 3,42 m2 W ofercie także możliwość zakupu mieszkań dwupokojowych oraz trzypokojowych w stanie deweloperskim o metrażach, od 49m2 do 58 m2. Na parterze mieszkania z ogródkami. W nowoczesnych budynkach znajdziemy windy, starannie zaprojektowane mieszkania z balkonami o pow. ok. 5m2, pomieszczenia gospodarcze i ogródki przydomowe na parterze o pow. 40 m2. Instalacja światłowodowa FTTH rozprowadzona w każdym mieszkaniu. Przekazanie mieszkania w stanie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dla mieszkańców przewidziano dużą ilość miejsc postojowych, nowo projektowane nasadzenia, i tereny zielone, a dla najmłodszych plac zabaw. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanku autobusowego, przedszkola, szkoły i sklepów. Cicha i spokojna okolica, duża przestrzeń, a zarazem bliskość centrum miasta tworzą idealne miejsce do zamieszkania. Inwestycja jest realizowana przez stargardzkiego inwestora z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym - firmę EKO-III. Planowany termin oddania: - dwa budynki, grudzień 2021 rok. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTAMI NIERUCHOMOŚCI. https://www.fidosznieruchomosci.media-rent.eu/ Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Mieszkania deweloperskie, oddanie 2021r.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Parkowe

258 544 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 138/FDS/OMS

"Osiedle Parkowe" to nowy kompleks mieszkaniowy położony w zacisznej części miasta przy ul. Gdyńskiej. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego na 3 piętrze o pow. 49,72 m2: - przedpokój 9,00 m2 - łazienka 4,40 m2 - pokój dzienny aneksem kuchennym 25,27 m2 - pokój 11,05 m2 Balkon 4,93 m2 Komórka lokatorska na parterze 3,16 m2 W ofercie także możliwość zakupu mieszkań dwupokojowych oraz trzypokojowych w stanie deweloperskim o metrażach, od 49m2 do 58 m2. Na parterze mieszkania z ogródkami. W nowoczesnych budynkach znajdziemy windy, starannie zaprojektowane mieszkania z balkonami o pow. ok. 5m2, pomieszczenia gospodarcze i ogródki przydomowe na parterze o pow. 40 m2. Instalacja światłowodowa FTTH rozprowadzona w każdym mieszkaniu. Przekazanie mieszkania w stanie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dla mieszkańców przewidziano dużą ilość miejsc postojowych, nowo projektowane nasadzenia, i tereny zielone, a dla najmłodszych plac zabaw. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanku autobusowego, przedszkola, szkoły i sklepów. Cicha i spokojna okolica, duża przestrzeń, a zarazem bliskość centrum miasta tworzą idealne miejsce do zamieszkania. Inwestycja jest realizowana przez stargardzkiego inwestora z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym - firmę EKO-III. Planowany termin oddania: - dwa budynki, grudzień 2021 rok. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTAMI NIERUCHOMOŚCI. https://www.fidosznieruchomosci.media-rent.eu/ Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Mieszkania deweloperskie, oddanie 2021r.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard, Parkowe

259 220 | 50 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 137/FDS/OMS

"Osiedle Parkowe" to nowy kompleks mieszkaniowy położony w zacisznej części miasta przy ul. Gdyńskiej. Oferta dotyczy mieszkania dwupokojowego na 1 piętrze o pow. 49,85 m2: - przedpokój 9,00 m2 - łazienka 4,40 m2 - pokój dzienny aneksem kuchennym 25,40 m2 - pokój 11,05 m2 Balkon 4,93 m2 Komórka lokatorska na parterze 3,02 m2 W ofercie także możliwość zakupu mieszkań dwupokojowych oraz trzypokojowych w stanie deweloperskim o metrażach, od 49m2 do 58 m2. Na parterze mieszkania z ogródkami. W nowoczesnych budynkach znajdziemy windy, starannie zaprojektowane mieszkania z balkonami o pow. ok. 5m2, pomieszczenia gospodarcze i ogródki przydomowe na parterze o pow. 40 m2. Instalacja światłowodowa FTTH rozprowadzona w każdym mieszkaniu. Przekazanie mieszkania w stanie deweloperskim, jedynie do wykończenia. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Dla mieszkańców przewidziano dużą ilość miejsc postojowych, nowo projektowane nasadzenia, i tereny zielone, a dla najmłodszych plac zabaw. Dodatkowym atutem jest bliskość przystanku autobusowego, przedszkola, szkoły i sklepów. Cicha i spokojna okolica, duża przestrzeń, a zarazem bliskość centrum miasta tworzą idealne miejsce do zamieszkania. Inwestycja jest realizowana przez stargardzkiego inwestora z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku budowlanym - firmę EKO-III. Planowany termin oddania: - dwa budynki, grudzień 2021 rok. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTAMI NIERUCHOMOŚCI. https://www.fidosznieruchomosci.media-rent.eu/ Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Mieszkanie na sprzedaż
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Stargard,

185 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 136/FDS/OMS

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne po generalnym remoncie dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku na os. Kluczewo. Mieszkanie oddane do sprzedaży w stanie obecnym do wykończenia według własnej aranżacji. Dużym atutem prezentowanej nieruchomości jest miłe i przyjazne sąsiedztwo, wokół duża ilość zieleni, plac zabaw na terenie budynku. W mieszkaniu przeprowadzony został remont kapitalny (przez firmę remontową na podstawie umowy oraz faktur). Wymieniono: instalację elektryczną, sanitarną oraz wszystkie okna. Zerwane podłogi zastąpiono wylewką, zaprojektowano oraz częściowo wykonano instalację gazową (dalszy ciąg prac przewidziano po pracach wykończeniowych, instalacja pieca gazowego oraz grzejników) Budynek posiadający ocieplenie i wymieniony dach. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 45 m2, na którą składają się: - dwa pokoje - kuchnia - łazienka - korytarz Do mieszkania przynależy również piwnica 9 m2 oraz miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole, szkoła podstawowa, plac zabaw, sklepy, restauracja, apteka, przychodnia zdrowia oraz przystanek komunikacji miejskiej. W bliskiej odległości park przemysłowy w którym znajduje się wiele zakładów pracy, ścieżki rowerowe. SERDECZNIE ZAPRASZAM DO PREZENTACJI NIERUCHOMOŚCI. Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami; - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie, - bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu, Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze!

Działka 7608 m2 w pobliżu Drawy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Barnimie,

380 400 | 7608 m2
nr oferty: 247/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest urokliwa nieruchomość o powierzchni 7608 m2 (64mx118m), położona w miejscowości Barnimie (niem. Fürstenau) - położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim, w gminie Drawno. Media w pobliżu. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Przyroda, krajobrazy, wiele cennych zabytków oraz ciekawa historia stanowią duży potencjał turystyczno-rekreacyjny. Gmina Drawno należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie, a zarazem czystych ekologicznie regionów województwa zachodniopomorskiego. Bogata rzeźba terenu, malownicze jeziora i rzeki, duże kompleksy pięknych i ciekawych przyrodniczo lasów - to główne walory naturalne naszej gminy. Bez wątpienia dużą atrakcję dla miłośników przyrody stanowi Drawieński Park Narodowy, w którym znajdują się unikalne okazy fauny i flory niespotykanej na terenie Polski, a nawet Europy. Jego powierzchnia wynosi prawie 11,5 tys. ha ze spławną na odcinku 58 km rzeką Drawą. Dojazd ze Szczecina 100 km około 80 minut. Cena do negocjacji. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Działka 5192 m2 w pobliżu Drawy
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Barnimie,

259 600 | 5192 m2
nr oferty: 246/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest urokliwa nieruchomość o powierzchni 5192 m2 (44mx118m), położona w miejscowości Barnimie (niem. Fürstenau) - położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim, w gminie Drawno. Media w pobliżu. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki. Przyroda, krajobrazy, wiele cennych zabytków oraz ciekawa historia stanowią duży potencjał turystyczno-rekreacyjny. Gmina Drawno należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie, a zarazem czystych ekologicznie regionów województwa zachodniopomorskiego. Bogata rzeźba terenu, malownicze jeziora i rzeki, duże kompleksy pięknych i ciekawych przyrodniczo lasów - to główne walory naturalne naszej gminy. Bez wątpienia dużą atrakcję dla miłośników przyrody stanowi Drawieński Park Narodowy, w którym znajdują się unikalne okazy fauny i flory niespotykanej na terenie Polski, a nawet Europy. Jego powierzchnia wynosi prawie 11,5 tys. ha ze spławną na odcinku 58 km rzeką Drawą. Dojazd ze Szczecina 100 km około 80 minut. Cena do negocjacji. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.

Dom w Kobylance na os. Nowy Horyzont
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Kobylanka, Nowy Horyzont

1 150 000 | 184 m2
nr oferty: 72/FDS/ODS

Ofertą sprzedaży jest komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 149,47 m2, położony na osiedlu Nowy Horyzont w Kobylance. Dom posadowiony na działce o powierzchni 1173 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny jednokondygnacyjny w zabudowie wolnostojącej, parterowy z poddaszem nieużytkowym możliwym do zaadoptowania na cele mieszkalne o pow. ok. 100 m2, niepodpiwniczony, wybudowany w 2020r. W skład parteru wchodzą następujące pomieszczenia: - wiatrołap - hall - aneks kuchenny (meble wykonane pod wymiar, brak śladów użytkowania, na wyposażeniu: zmywarka, piekarnik, płyta grzewcza, lodówka), - salon - jadalnia z widokiem na ogród - sypialnia - garderoba - łazienka z kabiną prysznicową - wc - korytarz - pokój - pokój - łazienka druga (do wykończenia) - pomieszczenie gospodarcze Dom ogrzewany przy pomocy pieca gazowego dwu-funkcyjnego firmy Buderus zasilającego instalacje ogrzewanie podłogowego. Okna PCV trzyszybowe z roletami antywłamaniowymi. Budynek ocieplony styropianem grafitowym o grubości 20 cm, poddasze ocieplone wełna mineralną. Nieruchomość wykonana z wysokiej jakości materiałów, czysta oraz zadbana (można śmiało stwierdzić, iż dom nie nosi śladów zużycia). Dach dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną. Media: - energia elektryczna - woda z sieci gminnej, - kanalizacja - gaz - alarm, - zmiękczacz wody (dzięki temu woda jest bardzo miękka a armatura utrzymana we wzorowej kondycji), Przed budynkiem wykonane podejścia oraz podjazdy, ogrodzenie modułowe. Nieruchomość położona w niedalekiej odległości od Jeziora Miedwie. Serdecznie zapraszam do oglądania. Krzysztof Fidosz + 48 605 311 310

Nieruchomość budowlana Żarowo
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żarowo,

943 280 | 11791 m2
nr oferty: 241/FDS/OGS

Ofertą sprzedaży jest nieruchomość budowlana o powierzchni 11791 m2, składająca się z 3 działek położona w Żarowie, gmina Stargard. Atrakcyjna okolica, rozwijająca się miejscowość, dojazd od ul. Podmiejskiej w Stargardzie. Dla nieruchomości wydano w 2020 i 2021r. warunki zabudowy pod budowę 7 budynków: a) budynki jednokondygnacyjne wolnostojące, z możliwością adaptacji poddasza użytkowego na mieszkalne jako II kondygnacja w poziomie dachu, b) dach dwuspadowy lub wielospadowy, stromy o nachyleniu połaci głównej dachu min. 30o kryty dachówką lub blacho dachówką, układ kalenicy równoległy do drogi c) wysokość budynku nie może przekroczyć 9,0 m n.p.t, d) szerokość elewacji frontowej 10-18 m, e) powierzchnia zabudowy - max. 0,13 Zjazd na działkę z drogi utwardzonej gminnej lub po wybudowaniu zjazdu z drogi powiatowej Stargard - Żarowo. Media wg warunków: woda z ujęć własnych, odprowadzenie ścieków - zbiorniki bezodpływowe lub przydomowe oczyszczalnie ścieków. Bardzo dobra lokalizacja! Dogodny dojazd do centrum Stargardu. W w pobliżu ścieżka rowerowa Stargard - Żarowo, przystanek MPK. W niedalekiej odległości szkoły podstawowe, przedszkole, boisko oraz dworzec kolejowy. SERDECZNIE POLECAM ORAZ ZACHĘCAM DO PREZENTACJI!! Skorzystaj z naszej wiedzy. Posiadamy 20 letnie doświadczenia w obrocie nieruchomościami: - doradzamy, - weryfikujemy stan prawny nieruchomości, - sprawdzamy nieruchomość wybraną przez Ciebie do zakupu, - zabezpieczamy Twoją transakcję kupna-sprzedaży, - darmowa obsługa kredytowa, - gwarantujemy bezpieczeństwo i fachowe wsparcie. Kompleksowa i fachowa obsługa całej transakcji daje Ci czas i pieniądze.